CNC Özel Parça Üretim

Firmaların özel parça maliyeti konusunda son derece tutumlu ve dikkatli olduğunun bilinciyle, özel parça üretim alanında uzman ve deneyimli personellerimizle sürekli parça üretimi hizmet veriyoruz.

Son teknoloji dijital makinalarımızla sanayi sektöründe paslanmaz, pirinç, metal, titanyum, mühendislik plastiği ve tel erozyon EDM hammaddeleri ile isteğe bağlı özel üretim yapmaya ihtiyacı olan tüm özel parça malzemeleri için son teknoloji ile üretim yapıyoruz.

İşletmenizde özel tasarım gerektiren makine, mekanizma, otomasyon ve ortaklaştırma gibi özel proseslerinizde anahtar teslim çözümler sunabiliyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda, sizlerden gelen teknik resim veya numuneler ile her sektöre yönelik özel yedek parça imalatı ve CNC işleme hizmeti veriyoruz. ‘Endüstri 4’ adı altında yeni bir sanayi devriminin konuşulduğu günümüzde bakım, onarım ve revizyon (MRO) açısından da yeni yaklaşımların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Bakım için tasarım, kendi kendini iyileştiren malzemeler, kaplamalar, kompozit tamirleri, erp yazılımları ve ileri imalat yöntemleri bunlardan bazılarıdır. Bu kapsamda değerlendirilen ve tasarım ile imalata farklı bir yaklaşım sergileyen imalatın bakım/idame açısından dünyadaki durumu gelişmekte, mevcut teknolojik ve ekonomik sınırlamalar her gün biraz daha azalmaktadır. Bu gelişmiş teknoloji sadece istendiği yerde ve zamanda parça imalatını mümkün kılmakla kalmayıp, özel beceri gereksinimini de büyük oranda ortadan kaldıracaktır. O nedenle, belirli bakım senaryoları için verimli ve kabul edilebilir çözümler sunacak ve şirketlerin bakım yapma ve tedarikçi konusunda yerleşik iş yapış şekillerinden kolay vazgeçmek istememelerine rağmen bakım, onarım ve revizyon kavramını yeniden şekillendirecektir. Ancak halen aşılması gereken engeller vardır. Bunlardan en kritik olanı kalifikasyon ve sertifikasyondur. Kalite ve tekrarlana bilirlik, malzemelerin özellikleri ve maliyet de şu an için dezavantaj yaratan hususlardır. Barındırdığı yüksek teknoloji nedeniyle her zaman için diğer sektörlere yol gösteren savunma ve havacılık sanayi, imalatı prototip, takıp, kalıp ve nihai ürün üretmek amacıyla kullanan ilk sektörlerden olup, bütün zorluklara rağmen bakım ve onarım alanında da bu teknolojiyi sürüklemesi sürpriz olmayacaktır.