Neler Yaparız

CNC Kayar Otomat Teknolojimizle Hizmetinizdeyiz

Firmamızda Bünyesinde Bulunan CNC Kayar Otomat Tezgahları İle Sizlerde Dünyaya Gereğince Yetecek ve İhtiyaçları Karşılayacak Profesyonel Hızda Seri ve Hassas Üretim Teknolojisi ile Tanışın. Firmamız için Üretiminizde Parça adedi ve Hassasiyeti Hiçbir aşamada problem değil. Siz talep edin Biz yapalım

Fason Cnc Torna, Fason Cnc Freze, Manuel Torna İşleri, Universal Freze İşleri, Kalıpçı Freze İşleri, Talaşlı Yedek Parça İmalatları, Gazaltı Kaynak İşleri, Tig Kaynak ( Paslanmaz ) İşleri, Demir Doğrama ve Çelik Konstrüksiyon İşleri alanında her türlü özel sipariş ve imalat projeleriniz için hızlı ve verimli ve bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Ayrıca CNC Fason imalat kapsamı içinde metal parça, yedek parça imalatları gibi birçok alanda, CNC freze, torna, her türlü fason cnc işleri, burç, flanş, pin, fason torna işleri, fason freze işleri, fason lazer markalama ve özel imalat siparişlerinizi uygun ölçülerde ve isteğinize göre yapmaktayız.

Firmamız, ağır sanayi, tarım makineleri, otomotiv yedek parça, tekstil makineleri, üretiminde kullanılan makinalar ve diğer tüm mekanik aksamlı makinaların yedek parçalarını sizin teknik resimlerinize ve ürün örneklerinize uygun şekilde fason üretimini teknik ve mühendislik deneyimi ile profesyonel şekilde 3D üretmekte ve teslimatını hızlıca gerçekleştirmektedir.

Onlarca farklı sektörden yüzlerce farklı firma için profesyonel hizmet deneyimimiz ile hassaslığı ve kalitesi kanıtlanmış CNC Otomat ve CNC Torna makinelerinin yer aldığı makina parkurumuzda profesyonel fason CNC imalat hizmeti veriyoruz.

  • Farklı Sektörler – Onlarca farklı sektörden Yüzlerce firma için üretim yapıyoruz
  • Hammadde Çeşitliliği – Bakır, sarı, paslanmaz ve plastik ürünler bağlamında hammaddeden üretim çeşitliliği sunuyoruz
  • Deneyim ve Profesyonellik – Yılların Deneyimi, Modern ve Teknolojik Makineler, Profesyonel Ticaret Anlayışı ile Hizmetinizdeyiz

Her türlü yedek parça üretimi ihtiyacınızı karşılamak üzere hizmet almak için bizimle iletişime geçin. Memnuniyetini paylaşan yüzlerce referansımız arasına katılın.

İmalatını Yaptığımız Başlıca Ürünler

Medikal Parça ve Ekipmanlar

Medikal Parça ve Ekipman Üretimi yapıyoruz. Seri üretimle hizmetinizdeyiz

Perde Aksesuarları Çatal ve Klipsler

Perde Aksesuarları, Çatal ve Klips, Pencere Kilit Eksantrik, Pencere Kilit Parçası üretimini her zamanki hızımızla kaliteden ödün vermeden yapıyoruz.

Dental Parça ve Ekipmanlar

Bütün dental implant ve parçalarının üretimini çok seri şekilde yapmaktayız

Oto Anten Alüminyum, Tente Somunu

Oto Anten Alüminyum, Tente Somunları üretimini hızlı ve kaliteden ödün vermeden sizlere sunuyoruz.

Cerrahi Set Parçaları

Cerrahi Set Parçaları üretimini yine aynı şekilde seri olarak üretip hizmetinize sunuyoruz.

Kalıp Rekorları, Kalıp bağlantı Burç ve Pimleri

Hızlı bir şekilde Kalıp Rekorları, Kalıp bağlantı Burç ve Pimleri üretimi yapıyoruz.

Burç ve Adaptörler

Burç ve Adaptör, cıvata, göz cıvata, saplama gibi ürünleri seri ve kaliteli olarak üretmekteyiz.

Fason Talaşlı İmalat

Firmamız genel anlamda ihtiyacınız olan tüm parçaların Talaşlı Metal işleme ve imalatını yapmaktadır.