Ana Sayfa Kategorilendirilmemiş Özel Parça Üretimi

Özel Parça Üretimi

Firmaların özel parça maliyeti konusunda son derece tutumlu ve dikkatli olduğunun bilinciyle, özel parça üretim alanında uzman ve deneyimli personellerimizle sürekli parça üretimi hizmet veriyoruz.

Son teknoloji dijital makinalarımızla sanayi sektöründe paslanmaz, pirinç, metal, titanyum, mühendislik plastiği ve tel erozyon EDM hammaddeleri ile isteğe bağlı özel üretim yapmaya ihtiyacı olan tüm özel parça malzemeleri için son teknoloji ile üretim yapıyoruz.

İşletmenizde özel tasarım gerektiren makine, mekanizma, otomasyon ve ortaklaştırma gibi özel proseslerinizde anahtar teslim çözümler sunabiliyoruz.

Hızlı prototipleme, bu alanda tasarımcıların ihtiyacına cevap vermektedir. Prototip üretiminin amacı imalat öncesi, tasarımın doğruluğunun, estetikliğinin ve işlevsel yönden yeterliliğinin değerlendirilmesi, tasarlanan modelin üretilebilirliği, montaj edilebilme ve sökülebilme olanaklarının değerlendirilebilmesidir. Kısa sürede üretim sayesinde otomotiv, havacılık, tıp ve ilaç sanayi gibi çok geniş bir kullanım alanına hizmet etmektedir.

Son yıllarda prototip ürünler, özellikle medikal, elektronik ve otomasyon sistemlerinde direkt parça olarak kullanılmaktadır. Bu durumda bu yöntem, az sayıda üretim için, seri üretime göre daha ekonomik olduğundan tercih edilebilmektedir.

Tasarımcılar 3D modellerin kısa bir süre içinde prototiplerini imal edebilmek için hızlı prototip cihazlarını kullanırlar. Bu cihazlar alışılmış imalat yöntemlerinde olduğu gibi dolu malzemeden talaş kaldırarak değil, sıfırdan katman oluşturarak ve katmanları üst üste ekleyerek prototip üretirler.

 

Nitro CNChttp://www.nitrocnc.com
Fason Cnc Torna, Fason Cnc Freze, Manuel Torna İşleri, Universal Freze İşleri, Kalıpçı Freze İşleri, Talaşlı Yedek Parça İmalatları, Gazaltı Kaynak İşleri, Tig Kaynak ( Paslanmaz ) İşleri, Demir Doğrama ve Çelik Konstrüksiyon İşleri alanında her türlü özel sipariş ve imalat projeleriniz için hızlı ve verimli ve bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Latest articles

CNC Fason İmalat Nedir

CNC fason imalat kapsamında ilk olarak fason üretiminin ne olduğu ve nasıl yapıldığı noktasında bilgi vermemiz yerinde bir davranış olacaktır kuşkusuz. Fason...

İşyeri ve İmalat Tasarımı

Nitro CNC olarak İşyeri ve İmalat Tasarımı Yapıyoruz.  Bu kapsamda işyeriniz yada fabrikanız için gerek medikal gerekse diğer alanlarda olmak üzere, işyeri...

CNC Takım Tezgahları

CNC Takım Tezgahları Hakkında Bilgilendirme Sunmuş olduğumuz aynı zamanda çözüm odaklı destek sağladığımız alanlardan biride CNC fason imalatı. Fason imalat sonrası ortaya...

Makina Parkurumuz

Fikirleriniz için kaliteli bir süreçte üretim yaparak sizlere yardımcı olacağımız bir projeniz mutlaka vardır. Çok yönlü ve çeşitli proje boyutlarını bütün türlerini...