CNC Torna Fason İşleme

Deneyime ve güvenilirliğe dayalı, geleceğe yönelik bileşenler

Nitro CNC her zaman, gerekli üretim bilgisi ile kapsamlı hizmet yelpazemize mükemmel derecede iyi eğitimli uzman personele bulundurmaktadır. Bu amaçla profesyonel fason üretim için modern bir CNC makine parkuru mevcuttur. En son teknoloji makine ve ekipmanların yanı sıra ilgili altyapıya da yatırım yapılmıştır. Kalitede sınıfının en iyisi, dengeli fiyat-performans oranı ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Ürün kalitesine uyması için boyutsal protokoller, müşteri tarafından talep edilmesi halinde dokümantasyon olarak teslim edilebilmektedir. 3D koordinat ölçüm makinemizle karmaşık ölçüm görevlerini gerçekleştirebiliriz.

Hızlı ve hassas uygulama

CNC program mühendisleri, müşteriden gelen çizim verilerini ve teknik özellikleri dönüştürmek ve üretim programlarını elektronik biçimde hazırlamak için NC yazılımını kullanır. Üretimle ilgili tüm verileri hesaba katarak ön programlama işini yönetir ve sorunsuz CNC üretimi için parametreleri tanımlarlar. Takım seçimine ek olarak, siparişler için çok önemli olan üretim, kurulum ve işlem sürelerini bilgisayar aracılığıyla da tanımlarlar. İş programlayıcıları, zamanı ve ekonomik faktörleri optimize etmek için bilgilerini üretim planlamasına aktarır. CNC operatörleri ve takım teknisyenleri, belirtilen boyut toleranslarına tam olarak uymaya özen gösterir ve makinaların üretim kalitesi üzerinde çalışır.

Yüksek düzeyde üretim hassasiyeti ve sofistike bir kalite konsepti, uzun süredir devam eden müşteri ilişkilerimiz için temel argümanlardır.

En üst düzey, en son teknoloji en yüksek üretim standartlarında yenilikler peşindeyiz

Kapsamlı makine parkurumuzla, uluslararası CNC fason üretim sektöründe tanınmış bir hizmet sağlayıcısıyız. Tanınmış üreticilerin modern takım tezgahları, ürettiğimiz bileşenler için kalite açısından birinci sınıf teknoloji ve güvenlik sunar.

İster komple CNC işleme, CNC tornalama, CNC frezeleme, honlama, kaynak, ölçüm veya ön montaj olsun, fikir ve tasarımlarınızın çizimlerinize uygun olarak üretilmesini sağlıyoruz.

CNC tornalama

Son teknoloji CNC torna tezgahlarımızla 180 mm’ye kadar kompleks torna parçaları ve ayrıca 600 mm ve 4 500 mm torna uzunluğuna kadar ayna parçaları üretiyoruz. CNC torna tezgahlarımız sayesinde karmaşık parçaların komple işleme (tornalama, delme, frezeleme) sürecini tek bir işlemde uygulayabiliyoruz.

Ekipman yelpazemiz çift iş millerini, frezeleme ünitelerini, sabit yatakları ve puntaları içerir. Bu, olası tüm tornalama işlerini yapabilmemize olanak tanır!